Project Description

SITRIN GS8.1

hr

sitrings8-kavitasyon

Uzun yıllardır kendini kanıtlamış olan SITRIN Kavitasyon cihazında 1 adet ultrasound kavitasyon, 1 adet ultrasonik, 1 adet vakumlu ultrasound başlıkları ve, 4 adet ultrason plakaları mevcuttur.

Ultrasound başlık dokularda ultrasound etkisi ile yoğun hücre bölünmesi ve odipositlerin (yağ hücrelerinin) yayılmasına sebep olarak dokularda stabil emülsiyonun oluşmasını mümkün kılar. Yoğun etkili ve düşük frekansla verilen ses dalgaları dokular arası sıvıda mikro kabarcıklar oluşturarak (40 hz-1 Mhz) yağ hücrelerinin sıvılaşmasına neden olur. Böylece yağ hücreleri daha homojen bir kıvama getirilir. Yaratılan bu biyolojik etki tedaviden sonrada devam eder. Ultrasoundun kavitasyonel etkisi sadece lipodermada etkilidir. Yüzeysel dokulara zarar vermeden tedaviyi mümkün kılar.

Ultrasonik Başlık,epidermisin hemen altında ki yağ tabakasının hızlı biçimde ultrasonik akım ile yok olmasını sağlar.

Ultrason pedler düşük frekansı sayesinde termik ısı sağlar. Toksinler, yağ hücreleri, hücreler arası sıvı lenf dolaşımının hızlanması ile vücuttan atılır.

Vakumlu ultrasound başlık, negatif basıncı sayesinde cilt altı dokulara ulaşan bir masaj etkisi yaratır. Kan dolaşımını, metabolik dolaşımı hızlandırır. Toksin maddelerin atılmasında etkilidir

Teknolojiye Güzellik Katıyoruz

16 yıllık sektör tecrübemizle teknolojiye güzellik, sektöre yenilik katmaya devam ediyoruz.